• עברית
  • English

סטארטאפים מבפנים
אודות

Open Startup - אודות

תל אביב-יפו היא ה-Startup City (עיר הסטארטאפ) של ה-Startup nation (אומת הסטארטאפ) וזה לא במקרה. העיר ללא הפסקה היא גם בירת הצעירים של ישראל, שמושכת אליה את המעמד היצירתי כדי ליזום, ליצור להשפיע ולהגשים. בשנים האחרונות התפתח בעיר תל אביב-יפו אחד מריכוזי היי-טק הגדולים והחשובים בעולם. כיום פועלות בעיר מעל ל-1200 חברות היי-טק, החל מחברות ענק בין-לאומיות, ועד סטארט-אפים מקומיים בתחילת דרכם. היקף הפעילות העצום של הפעילות הטכנולוגית בעיר קיבל הכרה בין-לאומית בין היתר, בזכות אוכלוסיית הצעירים הגדולה המהווה כשליש מתושבי העיר, אשר מתבטאת גם בגידול בהשקעות ובפעילות הכלכלית המתבצעת בעיר, וגם בהכרה אשר מהדהדת בזכייה בתארים יוקרתיים ובפרסומן של כתבות אוהדות על העיר, בעיתונים ומגזינים נחשבים ברחבי העולם. כך למשל, נכללה תל אביב-יפו בין שלוש הערים החדשניות ביותר בתחרות היוקרתית של ה-Wall Street Journal. בנוסף, העיר הוזכרה כמרכז היזמות והחדשנות המוביל באירופה (עוד לפני לונדון וברלין), ודורגה במקום החמישי בין המקומות הטובים בעולם להקמת חברת סטארט-אפ.

hוזמת "סטארטאפים מבפנים", כחלק מאירועי פסטיבל ה-DLD,  מזמינה את תושבי תל אביב-יפו לדפוק על דלתותיהן של עשרות חברות סטארט-אפ בעיר, להתארח במשרדיהן ולפגוש את האנשים, הרעיונות והעבודה הקשה שמתבצעת מאחורי הקלעים.

משתתפים | אירועים | מסלולים

 

יזום והיגוי: הלה אורן, מנכ"ל עיר עולם ותיירות.

שותפים:
תחום הצעירים: מזא"ה 9 – בית הצעירים והספרייה – מרחב יזמות וחדשנות
עיר עולם ותיירות
דובר עיריית תל אביב-יפו
מינהל חינוך עיריית תל אביב-יפו

SoftLayer חברה של IBM, מספקת תשתית ענן כשירות ממספר גדל והולך של מרכזי נתונים ברחבי העולם. הלקוחות שלנו נעים בין חברות סטארט אפ באינטרנט לחברות גלובליות. מוצרים ושירותים כוללים שרת פיסי בענן ציבורי (Bare Metal) ושרתים וירטואליים, רשתות, פתרונות ביג דאטה, פתרונות ענן פרטי ועוד. היתרונות הייחודיים כוללים: ביצועים שאין דומה להם, אינטגרציה חלקה בין סביבות עם מגוון הטבות. איתנו תוכל להאיץ תהליכי יישום ובעלויות תפעול כוללות אופטימאליות. SoftLayer נוסדה בשנת 2005 בסיסה בדאלאס, טקסס. נרכשנו על ידי יבמ ביולי, 2013. אתר בעברית: http://www.ibm.com/cloud-computing/il/he/softlayer.html

Softlayer-Logo